UNIVERSAL OINTMENT

002a

Asi jako poslední jsem objevila Havlíkovu přírodní apotéku. Všichni o ní mluví a pokaždé, když otevřu nějaký časopis, tak v něm najdu Havlíkův přírodní zázrak, proto jsem se rozhodla ho vyzkoušet. Jsem s ním naprosto spokojená, proto jsem si řekla, že  se s Vámi podělím o nadšení z této přírodní kosmetiky.

Původně jsem vstoupila do prodejny pouze s úmyslem koupit nějaký produkt pro svoji kamarádku jako dárek a pro sebe na vyzkoušení všestrannou mast Havlíkův přírodní zázrak. Již jsem se chystala zaplatit a dostala jsem otázku, jaké další produkty již mám doma, moje odpověď byla záporná. Na základě toho jsem absolvovala vyčerpávající přednášku o všech produktech na prodejně, o historii značky, také jsem si mohla pár výrobků rovnou vyzkoušet a ještě jsem dostala s sebou pár vzorečků. Následně jsem koupila ještě další produkty a moje peněženka se pod tou tíhou malinko prohnula.

004a

Havlíkův přírodní zázrak

Nicméně musím podotknout, že tato přírodní kosmetika je opravdu úžasná. Havlíkův přírodní zázrak užívám na vyčištěnou a navlhčenou pleť před spaním. Ráno je pleť hebká a vláčná.  Mastičku také používám na své suché prsty na nohách a od té doby se mi tak nevysušují.

Krásná paní

Jedná se o revitalizační krém, který chrání pleť před infračerveným zářením. Mastička je určena pro denní i noční použití. Já ji používám pouze přes den. Krém vrásky nevyhladí, slouží jenom jako prevence.

Jakou přírodní kosmetiku používáte vy? Máte nějaký oblíbený produkt z Havlíkovy apotéky?

-andrrop-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *