XMAS WISHLIST

Screen Shot 2015-12-11 at 11.08.40

Milý Ježíšku,

sedím a vymýšlím letošní seznam dárků. Přeji si hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů pro své nejbližší, hlavně aby se nikdo nemusel za svoje chování stydět. Pro spoustu z Vás to může znít jako klišé, ale mně to nevadí.

Samozřejmě jsem jako spousta z nás marnivá a materialistická a níže je můj vánoční seznam přání:

  1. Židle – stávající židle většinou slouží jako liný sluha, což znamená, že je ověšena všemi různými věcmi, tudíž potřebuji svoji vlastní židly, ke stolku, na které mohu tvořit posty.
  2. Lampička – naše dosavadní lampa začala vydávat děsný písklavý zvuk, vypadá to, že je rozbité trafo a nejde to opravit. Ten zvuk je opravdu příšerný, chce to výměnu a tahle se mi hodně líbí. Vypadá jako “Edisonka” na žirafím krku.
  3. Hodinky – poslední dobou všichni ujíždějí na hodinkách Daniel Wellington, ale mně se více líbí hodinky The Horse, jsem jimi doslova okouzlena.
  4. Kabelka – kabelek samozřejmě není nikdy dost. Novou kabelku hóóódně moc potřebuji. Nedávno jsem udělala probírku všech svých kabelek a spousta z nich nenávratně skončila v kontejneru na šactvo. Možná někomu dalšímu ještě udělají radost, ale já se na otrhané uši kabelek, už nemohla koukat.
  5. Pernamentka do fitka – nevím, jak Vy milé dámy, ale já potřebuji opravdu nátlakem se donutit chodit do fitka a dostat pernamentku je pro mne dost velká motivace, nepřestat cvičit po dvou týdnech.

Děkuji

Tvoje A.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *